Науково-дослідна робота

Основнi  науковi  здобутки кафедри.

     Найбільш вагомими науковими досягненнями за останні роки кафедри акушерства і гінекології №1 є:   новий спосіб  лікування дисфункціональних маткових кровотеч з допомогою антигомотоксичних засобів, лікування плацентарної недостатності за допомогою озонотерапії, розроблені диференційовані програми лікування вагітних з субклінічним гіпотиреозом.

В 2017 р. виконана експериментальна частина наукової роботи. Розроблена модель токсичного гепатиту у тварин та визначено його вплив на функцію статевих органів. Розроблений новий метод корекції дисменореї при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Розроблено  та впроваджено в практику заходи профiлактики кровотеч у ранньому пiсляпологовому перiодi,   новi схеми лiкування  запальних захворювань внутрiшнiх жiночих статевих органiв за допомогою ентеросорбентiв, антиоксидантiв, антисептикiв та імуномодуляторiв.

На основі поглибленого комплексного дослідження системи імуногенезу, гомеостазу, мікробіоценозу, матково-плодово-плацентарного кровообігу визначено критерії ранньої діагностики прееклампсії, критерії прогнозування можливості розвитку даного ускладнення у вагітних з гіпертензивними розладами на тлі екстрагенітальної патології.

Розроблені нові способи  лікування: спосіб лікування дисплазії шийки матки на тлі папіломавірусної інфекції із застосуванням   радіохвильового методу за допомогою апарату «Сургитрон» та противірусних препаратів, метод лікування безпліддя  ендокринного ґенезу, реабілітація хворих після лапароскопічного втручання при трубному   неплідді.

Comments