Важливе місце в роботі кафедри кафедри акушерства та гінекології №1 належить виховній роботі викладачів серед студентів, що спрямована на громадську активність та відповідальність за долю України, дбайливе ставлення до національного багатства країни, любові до рідної мови. формування у них моральних якостей майбутнього лікаря.

При плануванні виховної роботи куратори ставлення до обраної спеціальності та плани на майбутнє; стан навчальної дисципліни та критерії вихованості студентів; вивчають житлово-побутові умови студентів, а також приділяють належну увагу студентам-сиротам. Всі куратори ознайомились із матеріально-побутовими умовами студентів курованих груп, по можливості в телефоному режимі чи при безпосередньому контакті познайомились з батьками.

Пріоритетним у виховній роботі зі студентами викладачів кафедри залучення молоді до надбань національної та світової культури, збереження морального та фізичного здоров’я молодого покоління, виховання патріотизму, громадських якостей особистості.

Національно-патріотичне виховання

Враховуючи складну політичну ситуацію в Україні куратори постійно проводять в групах бесіди про події на сході, формуючи у них патріотичне ставлення до рідної країни. Студенти курованих груп займались волонтерською роботою працюючи в логістичних центрах для формування передач воїнам на схід. Патріотична робота розповсюджувалась також на героїчне минуле України, зокрема диспут про героїв Крут. Традиційно пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та запалюють свічки на Театральному майдані.

Відвідали фільм «Кіборги» (доц. Франчук О.А., ас. Мартинюк В.М.)

Проведено зі студентами похід у театр на спектакль «Слава героям».(Романчук Л.І.).

Екскурсія в історико-меморіальний музей політв’язнів і репресованих (доц. Кучма З.М.). 2017р.

Інтелектуально-духовне виховання

Постійно проводились інформафійно-просвітницькі години на теми гідності лікарської професії. Обговорені книги М. Амосова «Думки і серце», П. Бейліна «Поговори зі мною лікарю». Проводилось також обговорення книги Л. Романчук «Лицарі любові і надії».

Інтелектуально-духовне виховання

Постійно проводились інформафійно-просвітницькі години на теми гідності лікарської професії. Обговорені книги М. Амосова «Думки і серце», П. Бейліна «Поговори зі мною лікарю». Проводилось також обговорення книги Л. Романчук «Лицарі любові і надії».

Доцент Франчук О.А. проводить обговерення фільму "Кіборги" зі студентами кураторської групи 2017р.

Відвідали театр (вистави «Як наші діди парубкували», «Тарас»), похід організовано доц. Лимар Л. Є. 2018р.

Куратори груп організовують зустріч студентів із лікарями – ветеранами перинатального центру, працівниками кафедри, зокрема з проф. Франчуком А.Ю., які діляться своїми спогадами про становлення акушерсько - гінекологічної допомоги у Тернополі, особливими випадками які траплялися у їх практиці, що безперечно впливає на формування відношення до професії. Студенти беруть участь в урочистих подіях, присвячених Дню знань, Дню медика, у вечорах-зустрічах з випускниками, правознавцями, відомими людьми нашого краю.

Естетичне виховання

Викладачі, що курують групи велику увагу естетичному вихованню студентів зокрема був проведений поетичний вечір присвячений творчості великої української поетеси Ліни Костенко. Студенти із задоволенням читали поезії а також обговорили книгу «Записки українського самошедшого». Проведено обговорення книги Л. Романчук «Благословен, хто йде»

Під час обговорення книги Романчук Л.І. 2018р.

Відповідальний за навчально-виховну роботу на кафедрі доцент Кучма З.М.