ХМІЛЬ ДОСВАЛЬД АННА СТЕФАНІВНА

Хміль Досвальд Анна Стефанівна у 2015 році закінчила ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України». Протягом 2015-2018 рр. навчалася в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» в Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина».  

Протягом 2018-2022 рр. навчалась в аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. З 2018 р. працює на посаді лікаря акушер-гінеколога, репродуктолога в Медичному центрі «Клініка професора С. Хміля». У 2017 році пройшла навчання з Women’s Health в Kings College London нa базі Guy’s Hospital та St Thomas’ Hospital в місті Лондон (Велика Британія). Систематично працює над підвищенням свого професійного рівня, а саме: у 2020 році за результатами атестації отримала другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Акушерство та гінекологія»; у 2018 році за результатами атестації у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України підтвердила звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

 Під керівництвом доктора медичних наук, завідувачки кафедри акушерства та гінекології №1, професора Маланчук Лариси Михайлівни захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему: «Оптимізація кріопротоколів у пацієнток з ендокринним безпліддям при синдромі полікістозних яєчників на фоні хронічного ендометриту». 

З вересня 2023 року працює асистентом кафедри акушерства та гінекології №1 медичного факультету. Вільно володіє англійською та польською мовами, а також сучасними методиками в галузі допоміжних репродуктивних технологій. Користується заслуженим авторитетом серед колег і керівництва. 

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів: 

● займається проблемою клініко-патологічних аспектів діагностики, лікування та профілактики ускладнень у жінок з порушеннями репродуктивної функції при супутній екстрагенітальній патології» (№ держреєстрації: 0116003909). Автор та співавтор понад 10 наукових праць та патенту на винахід.